İzmir Diyetisyen – İzmir Diyet Programları

EMSLIM

Emslim ile Bölgesel Yağ Yakımı ve İncelme

Yağlanma, vücudun günlük olarak aldığı kalori ile harcanan kalorinin dengeli olmadığı durumda yani alınan kalori harcanan kaloriden fazla olduğunda bedenin yakamadığı yağı depolaması gibi düşünülebilir.

Yoğun egzersiz, vücutta biriken yağın enerji olarak kullanılmasını ve buna bağlı olarak incelmeyi sağlar. Ayrıca İzmir Bornova-Bayraklı’da bulunan merkezimizdeki EMSlim uygulaması metabolizmayı hızlandırdığı için yağ yakımını uzun süre desteklemeye devam eder.

Egzersizlerin en büyük etkisi tüm dokulardaki oksijen miktarının artmasıyla kan dolaşımının harekete geçmesini ve lenf drenaj sisteminin uyarılmasını sağlamaktır. Çünkü dolaşım bozukluğu yağ dokusunun büyümesine neden olur, lenf drenaj sistemi iyi çalışmadığında fazla yağ ve diğer atıklar vücuttan atılmadığı için, depolanır. Bölgesel incelme ve yağ yakımı için kullandığımız EMSlim cihazı, yağ doku üzerindeki direkt etkisi ve metabolizmik sonuçlarıyla, cihazlı sistemler arasında maksimum yağ yakımını sağlayan en etkili uygulamadır. 

EMSlim uygulamasının elektromanyetik etkisiyle danışanlarımız yattığı yerden, 30 dakikada gibi kısa bir sürede 20 bin mekik çekmeye denk gelen bir egzersiz yapmış olur ki, spor yaparak 20 bin mekik çekebilmek, aylarca bile ulaşması imkansız bir skordur. .-İzmir diyetisyen-  Yani yatarak zayıflamak ve yağ yakmak bu son teknoloji ile mümkün. EMSlim, herkesin hayal ettiği kaslı vücuda sahip olmasını inanılmaz derecede kolaylaştıran güçlü ve etkili elektromanyetik alanı sayesinde, istenilen bölgedeki kas ve kas gruplarına kısa sürede yüksek yoğunluklu egzersiz uygulaması yaparak, yağ yakımını ve kas gelişimini sağlar. Kısa sürede yağ yakmak istiyorsanız ve spor yapmayı sevmiyorsanız haftada 2 gün 30’ar dakikalık EMSlim uygulamalarımız ile muhteşem ve kalıcı sonuçlar alabilirsiniz.

EMSLIM İLE BÖLGESEL ZAYIFLAMA VE SELÜLİT GİDERME

EMSlim ile Bölgesel Zayıflama 

EMSlim, bölgesel zayıflama tedavilerinde kullanılan en popüler uygulamaların başında gelir. Yağ yağarken aynı zamanda kas güçlendirmesi de sıklıkla tercih edilmesinin sebeplerindendir. Özellikle uzun zamandır vücutta depolanmış yağların vücuttan atılmasını sağlaması EmSlim’i bölgesel zayıflamada diğer uygulamalardan ayıran en büyük özelliğidir. 

Genetik sebepler veya beden tipine bağlı bölgesel kiloların verilmesinde spor ve diyeti destekleyici tedavi olarak etkili sonuçlar elde ettiğimiz güçlü bir uygulamadır. .-İzmir diyetisyen-  EmSlim, kilo problemi olmadığı halde belli bölgede yerleşik yağ sorunu yaşayan her yaştan kadın ve erkeğin güvenle tercih edebileceği bir bölgesel zayıflama yöntemidir. 

EMSlim ile Vücut Sıkılaştırma 

Yağ dokuyu azaltıp kas kütlesini arttıran EMSlim sonucunda vücut sıkılaşır, seanslar ilerledikçe cilt gerginleşir, tedavi tamamlandıktan bir süre sonra cildinizin sıkılaşıp gençleştiğinizi görebilirsiniz.

Cildin sarkmasının sebebi deri altı dokulardaki zayıflama, gevşeme, incelme, hacim kaybı ve en önemlisi yağlanma olduğu için EmSlim uygulaması ile kas kütlesinin büyümesi, yağ dokusunun azalmasına bağlı olarak deriyi sıkılaşır. Deri altındaki kaslar güçlendikçe, vücut şekli ortaya çıkar, daha sıkı, genç ve fit görünürsünüz.

EMSlim ile Selülit Tedavisi 

Selülit karşıtı en başarılı uygulamalardan birisi EMSlim cihazıdır çünkü selülite neden olan çoğu şeyi aynı anda ortadan kaldıran benzersiz bir uygulamadır. Deri altında büyümüş ve deforme olmuş yağ dokusunu egzersiz programı ile yakar, kas kütlesini arttırır ve güçlendirir, .-İzmir diyetisyen- dolaşım problemlerini ortadan kaldırır. Kısa sürede portakal kabuğu görünümüne sebep olan selülit görüntüsü ortadan kalkar ve pürüzsüz görüntü ortaya çıkar.

EMSlim Uygulamasının Avantajları Nedir? Neden EMSlim Yaptırmalıyım?

EMSlim’in başarısının sırrı HI-EMT teknolojisinin (high-intensity electromagnetic technology) supramaximal kasılmalar elde etmemizi sağlıyor olması diyebiliriz. Supramaximal kasılmalar, normalden daha uzun süreli kasılmalardır. .-İzmir diyetisyen-  Kaslar, bu gerginliği uzun süre tutmaya adapte olduklarında çok daha kolay ve daha hızlı bir şekilde güçlenirler, böylece kas kütlesi büyümeye devam eder. 

EMSlim uygulaması ile bedende elde edebileceğimiz değişimleri şöyle sıralayabiliriz;   

  • Bölgesel incelme ve yağ yakımı sağlar.
  • Bölgesel kas kütlesi artışı ve kas gücünü arttırır.
  • Kan dolaşımını direkt harekete geçirir.
  • Lenf drenaj sistemini destekler.
  • Metabolizma hızını etkili ve kalıcı olarak artırır.
  • Vücut kütle indeksini dengelemeye yardımcı olur.


Seans sayısı uygulama bölgesine göre değişse de genel olarak 8-12 seans hafta 2-3 uygulama olmak üzere hazırlanmaktadır.

Em Slim yeni jenerasyon yüksek yoğunluklu elektromanyetik teknolojisi ile vücut yapılandırma uygulamasının avantajlarını sıralamak gerekirse; 

  • Ameliyatsız vücut şekillendirme ve bölgesel zayıflama yöntemidir. 
  • İyileşme dönemlerine gereksinim duyulmaz.
  • Sosyal ve iş hayatına ara vermeniz gerekmez.
  • Herhangi bir kesi ve yara izi bırakmadan incelme, sıkılaşma sağlar.

Tüm karın kasları, bel bölgesi, kalça kasları, basenler, kollar ve bacaklar, EMSlim uygulama alanlarıdır.  

EMSlim ile Bölgesel Zayıflama  ve İncelme-Sıkılaşma

EMSlim, bölgesel zayıflama tedavilerinde kullanılan en popüler uygulamaların başında gelir. Sıklıkla tercih edilmesinin sebebi tabii ki yağ yakarken aynı zamanda kas güçlendiriyor olması. Özellikle yerleşik yağların enerjiye dönüşerek vücuttan atılmasını sağlaması EmSlim’i bölgesel zayıflamada diğer uygulamalardan ayıran en büyük özelliğidir.  Genetik sebepler veya .-İzmir diyetisyen- beden tipine bağlı bölgesel kiloların verilmesinde spor ve diyeti destekleyici tedavi olarak etkili sonuçlar elde ettiğimiz güçlü bir uygulamadır. Em Slim, kilo problemi olmadığı halde belli bölgede yerleşik yağ sorunu yaşayan her yaştan kadın ve erkeğin güvenle tercih edebileceği bir bölgesel zayıflama yöntemidir.