İzmir Diyetisyen – İzmir Diyet Programları

EMS Body Pro

EMSLIM Uygulaması Nedir?

Elektromanyetik kas stimülasyonu ile yağ yakımı, kas direncinin arttırılması ve güçlendirilmesi, kas artışı sağlayan, bölgesel şekillenme programlarının en başında gelen uygulamadır. Yapılan diyet ve spor programlarının yetersiz kaldığı, kişilerin spora ve/veya diyete isteksiz olduğu zamanlarda çok sıklıkla kullanılan son derece güvenilir bir cihazdır.

Elektromanyetik dalgalar deriden ve yağ dokudan geçip kas kütlesine ulaşır. Yoğun ve sürekli kasılmalarla, uygulama yapılan bölgedeki kas grubu etkili bir şekilde uyarılır. EMSlim, gerçek fiziksel antrenman ile elde edilmesi imkansız yoğunlukta bir egzersiz yoğunluğu sağlar, hedeflenen kas ya da kas grubu üzerinde odaklı olarak çalışır, en etkili sonuçlar için ideal egzersiz programını, güvenli ve hızlı bir şekilde uygular. 

Tüm dünyada ve İzmir’de de erkeklerin en az kadınlar kadar tercih ettiği popüler vücut şekillendirme uygulamalarının en başında gelmektedir.-İzmir diyetisyen- Daha kaslı, sportif, maskülen bir görüntüye sahip olmaktan hoşlananların güvenerek tercih ettiği bu cihaz, spor yerine ve/veya sporla birlikte kullanılabilir.

Özellikle vücudun kas yapımı zor bölgelerinde, ekstrem egzersiz desteği olarak birçok kişi tarafından tercih edilmektedir. Bu cihaz ile elde edilen kas gelişimini, normal standartlarda egzersizler yaparak korumak ve uzun yıllar hem fit hem de sportif görünmek mümkündür.

İzmir Folkart Time’da bulunan merkezimizde kişiye ve beklentisine uygun-özel olarak 1 aylık/ 2 aylık/ 3 aylık ve 6 aylık programlar oluşturularak maksimum verim ve sonuç elde etmesi sağlanmaktadır.

Program seçenekleri şu şekildedir: HIIT Egzersiz (Yağ Yakımı), Hipertrofi (Kas Kütlesinin Artışı ve Kas Dokusunun Güçlendirilmesi), Combo Programlar ( HIIT ve hipertrofinin aynı anda uygulanması)

Bölgesel programlar ise şu şekildedir: Popo Kaldırma, Karın Yağ Yakımı, Karın Kası, Kol ve Omuz Kaslarının Güçlendirilmesi, İç ve Dış bacak yağ yakımı (Bacak İnceltme), Kol İnceltme