SSS

Neden Bizimle Çalışmalısınız ?

 
  • Türkiye’nin hatrı sayılır en iyi hastanelerinden ve kulüplerinden edindiğim tecrübelerimi, Türkiye’deki  Beslenme ve Diyetetik bilimine yön veren en iyi kadrolardan birine sahip olan kıymetli üniversitemden ve katıldığım ulusal-uluslararası birçok bilimsel kurs, eğitimden elde ettiğim bilgilerimi güncel tutarak sizlere en uygun şekilde sunmaktan büyük keyif alıyorum. José Ernesto Sosa, Mert Çetin ve daha birçok profesyonel sporcunun yanısıra birbirinden değerli danışanım ile çok büyük değişimler elde etmiş olmanın mutluluğunu yaşıyorum.

Sıkça Sorulan Sorular

Başkent Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Beslenme ve Diyetetik Bölümü’nden onur öğrencisi olarak lisans diplomamı aldıktan sonra yine aynı fakülte ve bölümde Tezli Yüksek Lisans programımı başarıyla tamamlayarak “Uzman Diyetisyen” unvanını almış bulunmaktayım.

Diyet listelerimiz tamamen kişiye özeldir. Bir kişiye uygulanan diyet programının başka bir kişide aynı etkiye sahip olmayacağını artık hepimiz biliyoruz. Ayrıca kişilerin yaşam tarzları ve mutfak alışkanlıkları birbirinden çok farklıdır. Aynı listeleri farklı kişilere uygulamaz söz konusu olamaz.

Eğer söz konusu alışkanlıklarınız kilo almanıza/ kronik rahatsızlıklara/ olumsuz spor performasına neden oluyor ise diyete başladığınızda mutlaka bu alışkanlıklarınızı da adım adım değiştirmelisiniz. Bizim asıl hedefimiz kilo vermeniz/ anlık sonuç almanız değildir. Hedefimize ulaştıktan sonra da elde edilen sonucu uzun süre kolaylıkla sürdürebilmenizi hedefliyoruz.

Normal şartlarda tüm danışanlarımızdan detaylı kan tahlili istemekteyiz. Fakat pandemi sebebi ile sağlık kuruluşlarına gitmek istemeyen danışanlarımızdan mutlaka en fazla 3 ay içerisinde yapılmış kan tahlillerini rica ediyoruz. İhtiyaç duyulan kan parametrelerini ilk görüşmemizde danışanımıza form olarak iletmekteyiz.

Elbette, ücretsiz ön görüşme talep edebilirsiniz. Ücretsiz ön görüşme talebiniz için lütfen 05374903460 numaralı telefondan bize ulaşınız.

1 ayda vereceğiniz kilo diyete uyumunuz, yaşam alışkanlıklarınız, hareket durumunuz, kronik hastalıklarınız, seyehat durumunuz, günlük hareket düzeyinize göre değişebilmekle birlikte sağlıklı bir şekilde 2-9 kg arası verebilirsiniz.

Kısa süre içerisinde eski kilonuza dönmeniz mümkün değildir. İlk görüşmemizde belirlediğimiz hedef vücut ağırlığınıza ulaştıktan sonraki 6 ay ÜCRETSİZ koruma ve takip programına dahil edilmektesiniz. Bu süreçle birlikte kilonuzu korumak ve sağlıklı yaşam alışkanlıklarınızı sürdürmek sizin için çok daha kolay olacaktır.

İlk görüşmemizde belirlediğimiz hedef vücut ağırlığınıza ulaştıktan sonraki 6 ay ÜCRETSİZ koruma ve takip programına dahil edilmektesiniz. Bu süreçle birlikte kilonuzu korumak ve sağlıklı yaşam alışkanlıklarınızı sürdürmek sizin için çok daha kolay olacaktır. Her ay 1 kez görüntülü/ yüz yüze görüşme yaparak durum değerlendirmenizi yaparak diyetinizi yeniliyoruz. İstediğiniz zaman bize sorularınızı sorabiliyorsunuz.

Mesai saatlerimiz içerisinde acil bir durum olduğunda bizi telefonla arayabilirsiniz. Acil olmayan sorularınız için ise bize WhatsApp veya Telegram üzerinden mesaj atabilirsiniz. En kısa süre içerisinde sizlere geri dönüş yapılmaktadır.

Mutlaka günlük beslenme düzeninizde size uygun olmayan bir alışkanlığınız vardır. Bunun tespit edilip çözümlenmesi ve dengeli-yeterli bir diyet programı uygulamalısınız. Yaşam tarzınıza egzersizi mutlaka dahil etmenizi tavsiye ediyoruz

Diyet programlarımızın ücreti online/yüz yüze olmasına ve program çeşidine göre değişmektedir.

Andulasyon terapi ücretimiz programınızın süresine, sıklığına göre değişmektedir.

Andulasyon terapi seans süremiz 30 dakika olup seans sayısı kişinin hedefine göre planlanmaktadır.

İlk seansta bile sağladığımız 2-10 cm incelmenizin kalıcılığını sağlayabilmek ve metabolizmanızı hızlandırabilmek için seanslarınızı aksatmadan devam etmelisiniz. Bunun yanısıra mutlaka beslenmenize, uykunuza, egzersizinize ve su tüketiminize önem vermelisiniz.

Ödemenizi nakit/ kredi kartı/ EFT ile yapabilirsiniz.

Yapı Kredi kartınıza 4 taksite kadar taksitlendirme yapabilirsiniz.