İzmir Diyetisyen – İzmir Diyet Programları

Radio-Frekans-Titresim

Frekans-Titreşim Dünyası- Sağlık-Ağrı

Ağrı kişiyi rahatsız etse de aynı zamanda hayati bir fonksiyondur. Vücudumuz problemi ağrı aracılığıyla bize iletir. Yeni dünya düzeninde kişilerde ağrı oldukça sık görülmekle beraber gittikçe kronikleşen ve beraberinde yorgunluk, uykusuzluk, anksiyete, kas spazmları, vertigoyu da getirmektedir.

Ağrı, doğru ve etkili tedaviyle biraz da zamanla çözülebilecek bir problemdir. Önemli olan ağrıyı bütüncül olarak ele almaktır. Fiziksel, zihinsel ve ruhsal sağlığın belirli bir dengede olması ağrı tedavisinde kullanılan en belirgin yöntemdir. -İzmir diyetisyen-  Bunun sağlanabilmesi ise iyi bir kan dolaşımı, aktif derecede çalışan metabolizma, müdahale edilmemiş lenf akışı ve stabil sinir sistemiyle mümkün olmaktadır. Bu nedenle sağlığımızı kazanıp kalıcı olmasını sağlamak için bu sistemleri etkin bir şekilde desteklemeliyiz.

Desteklemek konusunda ise frekans, ışınlar ve titreşimlerden yardım alarak kendi iyileştirme güçlerimizi harekete geçirmeliyiz.-İzmir diyetisyen- Andulasyon terapi çeşitli frekans aralıkları kullanarak şikayete özgü sistematik olarak  çalışmaktadır.  Titreşim ile tedavi alanındaki yapılan çalışmalar sonucunda en yeni teknoloji olarak andulasyon terapinin, çeşitli sağlık problemlerini çözdüğü bilimsel olarak kanıtlanmıştır.

Özellikle ağrı üzerinde etkisi için yapılan çalışmalar gösteriyor ki andulasyon terapi, rehabilitasyon ve önleyici tıp gibi alanlarda tıbbi bakım bağlamında önmeli bir rol oynamaktadır. Omurga hareketliliğinde önemli ölçüde artış, -İzmir diyetisyen- derin kaslardaki gerginliğin yok edilmesi, vücut sıvı sisteminde pozitif bir yeniden-dağıtım/ redistrübisyon, subjektif ağrı algısında azalma sağlamaktadır.

Sonuç olarak andulasyon terapi son derece yenilikçi, aynı zamanda sağlığın yeniden kazanılması ve sürdürülebilmesi açısından son derece değerli bir üründür. Her gruba uygulanabilirliği ise ürünü daha da değerli hale getirmektedir.

Peki herhangi bir yan etkisi var mıdır?

Hayır, asla yoktur. Gebelik durumu ve kalp pili kullanmayan herkese rahatlıkla uygulanabilecek bir tedavidir. Şu zamana kadar yapılan bilimsel sonuçlar doğrultusunda andulasyon terapinin herhangi bir yan etkisinin bulunmadığı ve herhangi bir risk teşkil etmediği ortaya konulmuştur. İzmir/ Bayraklı’da bulunan merkezimizde her yaştan kişi ve sağlık problemi yaşayan insanlarda uyguladığımız andulasyon terapi sayesinde çok güzel sonuçlar almaya devam ediyoruz.

Haftada 2 kere 30 dakikalık seanslarda ağrılarınızdan kurtulmaya, sağlığınıza geri kavuşmaya hazırsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz!